Planika

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • chanticochantico

  Planika CHANTICO

  1139,00 

  KOMINEK STOŁOWY NA ETANOL PRZYPOMINAJĄCY ŚWIECĘ

  Chantico Glassfire to okrągły, przenośny kominek stołowy, który może funkcjonować jako element dekoracyjny w dowolnym miejscu – wewnątrz lub na zewnątrz domu. Wysokiej jakości konstrukcja jest zapewniona dzięki czarnej podstawie ze stali nierdzewnej i wyjmowanemu szklanemu cylindrowi. Ten kominek stołowy pozwala cieszyć się prawdziwym ogniem nawet przez 3,5 godziny. W zestawie znajdują się kamienie dekoracyjne, zapałki i specjalne narzędzie do gaszenia ognia. Należy pamiętać, że paliwo bioetanolowe nie wchodzi w skład zestawu.

 • Promocja! planika faroplanika faro

  Planika Faro

  1980,00 

  Planika Faro

  NAJNOWOCZEŚNIEJSZY GAZOWY OGRZEWACZ OGRODOWY

  Faro to flagowy model wśród zewnętrznych kominków gazowych Planiki. Zasilany gazem LPG z butli, emituje ciepło o mocy aż do 8 kW. Dzięki zastosowaniu kółek z wbudowaną blokadą, można swobodnie przemieszczać go po ogrodzie lub tarasie. W korpusie urządzenia znajduje się schowek na butle gazową.

  • W PEŁNI PRZENOŚNY
  • NISKI KOSZT EKSPLOATACJI
  • CZAS PALENIA NAWET 55 GODZIN
 • fla3 / fla3+fla3 / fla3+

  Planika FLA3

  27632,00 

  WKŁADY KOMINKOWE ETANOLOWE

  ŁATWY MONTAŻ

  Wyjątkowy i elegancki kominek do wnętrz
  Wszystkie nasze wkłady etanolowe bazują na opatentowanej technologii BEV™, która sprawia, że są nie tylko wyjątkowo wydajne, ale są także najbezpieczniejszą opcją wśród kominków etanolowych, gdyż w procesie palenia, paliwo nie ma kontaktu z płomieniem. Są one także najprostszym rozwiązaniem dla miłośników prawdziwego ognia, ponieważ nie potrzebują one podłączenia do komina ani wentylacji. W efekcie koszty instalacji są niskie. Daje to także możliwość posiadania kominka w miejscach, gdzie tradycyjne rozwiązania nie mogą być zastosowane. Dzięki szerokiej ofercie możesz wybrać i dopasować produkt do projektu zabudowy. To ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz cieszyć się prawdziwym, jednak niskoemisyjnym ogniem.

 • formaforma

  Planika FORMA

  Forma to wkład kominkowy – rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, w którym obudowa jest dostarczana z wkładem na etanol, gotowym do zainstalowania w otworze ściennym. Dzięki zerowemu prześwitowi, otwór może być wykonany i otoczony dowolnym materiałem wykończeniowym. Forma to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie kominków na rynku, wykorzystujący BEV Technology®. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną podejścia Net Zero w połączeniu z najwyższej klasy technologią, bezpieczeństwem i komfortem użytkowania.

 • lotuslotus

  Planika LOTUS

  1243,00 

  WNIEŚ ODROBINĘ ELEGANCJI I CIEPŁA DO SWOJEJ PRZESTRZENI ZEWNĘTRZNEJ DZIĘKI ETANOLOWEMU KOMINKOWI STOŁOWEMU LOTUS

  Lotus Ethanol Tabletop Fireplace to idealny element każdego spotkania na świeżym powietrzu. Jego elegancki i nowoczesny design tworzy ciepłą i zachęcającą atmosferę, a jego kompaktowy rozmiar ułatwia przenoszenie z jednego miejsca do drugiego. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, kominek ten jest zbudowany tak, aby wytrzymać żywioły i zapewnić długotrwałe użytkowanie.

 • neo burner

  Planika NEO BURNER 750

  12600,00 

  Neo Burner to zasilany etanolem produkt z kolekcji premium firmy Planika – alternatywa dla tradycyjnych kominków opalanych drewnem. Dedykowana obudowa pozwala na niemal natychmiastową instalację urządzenia. Bezpieczne użytkowanie palnika zapewniają różne czujniki i mikroprocesor, który przez cały czas monitoruje proces spalania.

 • stone fireplacewilinski oferta biokominki

  Planika Stone Firepleace

  57200,00 

  Stone Fireplace to automatyczny kominek BEV idealny do każdej przestrzeni wewnętrznej – małej lub dużej dzięki prostemu designowi. Bez trudu dopasuje się do każdego stylu wnętrza, zwłaszcza nowoczesnego, industrialnego lub skandynawskiego. Palnik kominka Stone Fireplace jest zamknięty za hartowanym na gorąco szkłem, ale ciepło jest rozprowadzane przez okap kominka, co pozwala zwiększyć temperaturę w pomieszczeniu.