FIRMA WILIŃSKI
DOSTAWCA KOMINKÓW Z TRÓJMIASTA

Wkłady kominkowe, piece kaflowe

Firma Wiliński od wielu lat dostarcza wysokiej jakości kominki dla Klientów z Gdańska i całego Trójmiasta. Daliśmy się poznać jako solidny partner nieustannie rozszerzający swoją ofertę o nowe produkty, łączące w sobie rozwiązania tradycyjne z modnym wzornictwem oraz nowoczesnymi technologiami. Kominek wprowadza niesamowity klimat i elegancję do każdego wnętrza.

Dziś, nawet najpiękniejsze kominki, dostępne są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszą firmą. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i współpracy czołowymi dostawcami, możemy Państwu zaoferować najlepsze na rynku wkłady kominkowe, piece kaflowe oraz akcesoria kominkowe w korzystnych cenach. Państwo również mogą dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Kominki wolnostojące Gdańsk

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów kominkowych znajdujących się w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej i ul. Kartuskiej. Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą cennych wskazówek i pomogą Państwu dobrać kominek odpowiedni do oczekiwań i możliwości finansowych.

W naszej regularnej ofercie znajdują się kominki wolnostojące klasyczne, elektryczne, gazowe oraz nowoczesne biokominki. Zajmujemy się również budową kominków od podstaw. Każdy projekt wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta, uwzględniając przy tym wszystkie jego uwagi. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do zapoznania się z certyfikatami oraz dyplomami firmy Wiliński

Kominki i piecyki do Twojego salonu

Sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę o najnowsze rozwiązania pojawiające się na rynku. Oprócz kominków tradycyjnych, możemy także zaoferować Państwu bio kominki oraz kominki gazowe i elektryczne.

Każdy projekt jest konsultowany z naszym Klientem i personalizowany. Zależy nam na tworzeniu wyjątkowych kominków, dlatego w ich budowę wkładamy wszystkie nasze umiejętności, doświadczenie i pasję.