Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • defro home riva me bp shortdefro home riva me bp short

  DEFRO HOME RIVA ME BP SHORT

  Seria wkładów wodnych DEFRO HOME RIVA – z bocznym prawym przeszkleniem, jest przystosowana do intensywnego palenia. Zastosowana w nich technologia płaszcza wodnego, wykorzystuje ciepło, które daje nam kominek, podgrzewając wodę i przekierowując je na użytek centralnego ogrzewania. Z racji sezonowości okresu wykorzystywania kominka, wkłady wodne z serii DEFRO HOME Riva współpracują z innym źródłami ciepła, jak: kotły, piece, bojlery, systemy solarne, pompy ciepła, itp .

 • isty h₂o 67/47

  Godzic Isty H2O 67/47

  Wkład kominkowy z serii PREMIUM, szyba prosta.  Wybierz opcje z prawej kolumny, aby skonfigurować produkt.

 • spartherm varia 1v h2o xxlvaria 1v h₂o xxl

  Spartherm Varia 1V H2O XXL

  35000,00 

  Wyjątkowa sprawność i wydajność. Wkład kominkowy Varia 1V H₂O XXL nie tylko dwukrotnie wykorzystuje energię ognia, ale także wyjątkowo wydajnie, osiągając imponującą moc cieplną do 19,5 kW. Ogrzewając wodę, grzejnik może być używany do ogrzewania kilku lub wszystkich pomieszczeń, a nawet do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dzięki temu kominkowi energia drewna opałowego jest wykorzystywana optymalnie!

 • nemo 2b topeconemo 2b topeco

  Unico NEMO 2B TOPECO

  Współpraca z wentylacją mechaniczną Dzięki szczelności całego korpusu oraz możliwości podłączenia powietrza z zewnątrz budynku wkład może być z powodzeniem. Ceramiczny deflektor Katalizuje spaliny, zatrzymuje ciepło w komorze i optymalizuje proces spalania. Deflektor jest wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Regulacja procesu spalania Wkłady serii Dragon oraz Nemo to paleniska bezrusztowe, w których cięgło regulujące dopływ…